Fortsætterhold, oversigt

Info
KUN TIL ADMINISTRATIONSBRUG
 
DU KAN IKKE TILMELDE DIG HER 
 
Tilmelding til træning på fortsætterhold kan kun ske efter aftale med ungdomsformand Anne Mette Elk (f.eks. gennem forhåndstildeling fra sæson til sæson)

Skriv til Anne Mette på ungdom@bbk13.dk.

Derefter tilmelder du dig et af holdene under "Ungdom, fortsættere"
UF1: Holdtræning, 1 gang om ugen
UF2: Holdtræning, 2 gange om ugen
UF3: Holdtræning, 3 gange om ugen  

Hvis der er tale om et ekstra træningspas, tilmelder du dig under "Ungdom, ekstra spilletid"

På tilmeldingen skriver du, hvilke(t) træningspas, tilmeldingen gælder 

Klik venligst her for at læse hele beskrivelsen

Øvede U13-153-1
Mandag Tid: 16:00 - 17:30
Sted: BBK Hallen, Hal 1
Ungdomstrænere: Daniel Lehmann Lessél /
Holdnummer: 3-1
Periode: 09.08.2021 - 27.06.2022
Tilmeldte: 11/16
Pris: 0 kr.
Tilmeld

Letøvede U15-192-1
Mandag Tid: 16:45 - 18:00
Sted: BBK Hallen, Hal 2
Ungdomstrænere: Julie Lynggaard /
Holdnummer: 2-1
Periode: 09.08.2021 - 30.05.2022
Tilmeldte: 12/20
Pris: 0 kr.
Tilmeld

Øvede U17-191-1
Mandag Tid: 17:30 - 19:00
Sted: BBK Hallen, Hal 1
Ungdomstrænere: Daniel Lehmann Lessél /
Holdnummer: 1-1
Periode: 09.08.2021 - 27.06.2022
Tilmeldte: 14/16
Pris: 0 kr.
Tilmeld

Letøvede U11-U155-1
Tirsdag Tid: 15:30 - 17:00
Sted: BBK Hallen, Hal 1
Ungdomstrænere: Nanna Brosolat /
Holdnummer: 5-1
Periode: 10.08.2021 - 31.05.2022
Tilmeldte: 19/20
Pris: 0 kr.
Tilmeld

U11/137-1
Tirsdag Tid: 16:45 - 17:45
Sted: BBK Hallen, Hal 2
Ungdomstrænere: Frej Little /
Holdnummer: 7-1
Periode: 10.08.2021 - 24.05.2022
Tilmeldte: 16/20
Pris: 0 kr.
Tilmeld

U13/15. Teknik og oprykkere3-2
Tirsdag Tid: 17:00 - 18:30
Sted: BBK Hallen, Hal 1
Ungdomstrænere: Nanna Brosolat /

Du kan ikke tilmelde dig dette hold direkte. Aftal med Anne Mette, hvilke hold du skal gå på og tilmeld dig derefter til UF1, UF2 eller UF3 (= "Ungdom, fortsættere", 1, 2 eller 3 gange om ugen) Fortsættere fra sæsonen 20-21 har alle fået forhåndstildelt 1, 2 eller 3 træningspas.


Holdnummer: 3-2
Periode: 10.08.2021 - 24.05.2022
Tilmeldte: 12/20
Pris: 0 kr.
Tilmeld

U13/15 4-1
Tirsdag Tid: 17:45 - 19:00
Sted: BBK Hallen, Hal 2
Instruktør: Træner oplyses senere /
Holdnummer: 4-1
Periode: 10.08.2021 - 31.05.2022
Tilmeldte: 13/20
Pris: 0 kr.
Tilmeld

U17/19. Teknik og oprykkere1-2
Tirsdag Tid: 18:30 - 20:00
Sted: BBK Hallen, Hal 1
Ungdomstrænere: Nanna Brosolat /

Du kan ikke tilmelde dig dette hold direkte. Aftal med Anne Mette, hvilke hold du skal gå på og tilmeld dig derefter til UF1, UF2 eller UF3 (= "Ungdom, fortsættere", 1, 2 eller 3 gange om ugen) Fortsættere fra sæsonen 20-21 har alle fået forhåndstildelt 1, 2 eller 3 træningspas.

Holdnummer: 1-2
Periode: 10.08.2021 - 31.05.2022
Tilmeldte: 12/20
Pris: 0 kr.
Tilmeld

Letøvede 13/15 4-2
Onsdag Tid: 15:30 - 16:45
Sted: BBK Hallen, Hal 1
Ungdomstrænere: Signe Eilersen Bouet /

Du kan ikke tilmelde dig dette hold direkte. Aftal med Anne Mette, hvilke hold du skal gå på og tilmeld dig derefter til UF1, UF2 eller UF3 (= "Ungdom, fortsættere", 1, 2 eller 3 gange om ugen) Fortsættere fra sæsonen 20-21 har alle fået forhåndstildelt 1, 2 eller 3 træningspas.

Holdnummer: 4-2
Periode: 11.08.2021 - 25.05.2022
Tilmeldte: 13/20
Pris: 0 kr.
Tilmeld

U13/15 5-2
Onsdag Tid: 16:00 - 17:00
Sted: BBK Hallen, Hal 2
Ungdomstrænere: Signe Eilersen Bouet /
Holdnummer: 5-2
Periode: 11.08.2021 - 31.05.2022
Tilmeldte: 11/20
Pris: 0 kr.
Tilmeld

U15-192-2
Onsdag Tid: 17:00 - 18:00
Sted: BBK Hallen, Hal 2
Instruktør: Træner oplyses senere /
Holdnummer: 2-2
Periode: 11.08.2021 - 25.05.2022
Tilmeldte: 16/20
Pris: 0 kr.
Tilmeld

Letøvede U13/15 4-3
Torsdag Tid: 16:00 - 17:30
Sted: BBK Hallen, Hal 1
Ungdomstrænere: Emil Elk /
Holdnummer: 4-3
Periode: 12.08.2021 - 26.05.2022
Tilmeldte: 18/20
Pris: 0 kr.
Tilmeld

Letøvede U13/15 4-4
Torsdag Tid: 17:30 - 19:00
Sted: BBK Hallen, Hal 1
Ungdomstrænere: Emil Elk /

Du kan ikke tilmelde dig dette hold direkte. Aftal med Anne Mette, hvilke hold du skal gå på og tilmeld dig derefter til UF1, UF2 eller UF3 (= "Ungdom, fortsættere", 1, 2 eller 3 gange om ugen) Fortsættere fra sæsonen 20-21 har alle fået forhåndstildelt 1, 2 eller 3 træningspas.

Holdnummer: 4-4
Periode: 12.08.2021 - 26.05.2022
Tilmeldte: 16/20
Pris: 0 kr.
Tilmeld

1-3
Torsdag Tid: 17:30 - 19:00
Sted: BBK Hallen, Hal 2
Instruktør: Træner oplyses senere /

Du kan ikke tilmelde dig dette hold direkte. Aftal med Anne Mette, hvilke hold du skal gå på og tilmeld dig derefter til UF1, UF2 eller UF3 (= "Ungdom, fortsættere", 1, 2 eller 3 gange om ugen) Fortsættere fra sæsonen 20-21 har alle fået forhåndstildelt 1, 2 eller 3 træningspas.

Periode: 12.08.2021 - 26.05.2022
Tilmeldte: 16/20
Pris: 0 kr.
Tilmeld

U13/15 5-3
Fredag Tid: 15:30 - 16:45
Sted: BBK Hallen, Hal 2
Ungdomstrænere: Lukas Øgaard /

Du kan ikke tilmelde dig dette hold direkte. Aftal med Anne Mette, hvilke hold du skal gå på og tilmeld dig derefter til UF1, UF2 eller UF3 (= "Ungdom, fortsættere", 1, 2 eller 3 gange om ugen) Fortsættere fra sæsonen 20-21 har alle fået forhåndstildelt 1, 2 eller 3 træningspas.

Holdnummer: 5-3
Periode: 20.08.2021 - 27.05.2022
Tilmeldte: 7/20
Pris: 0 kr.
Tilmeld

Letøvede U11/136-2
Fredag Tid: 16:00 - 17:30
Sted: BBK Hallen, Hal 1
Ungdomstrænere: Daniel Lehmann Lessél /

Du kan ikke tilmelde dig dette hold direkte. Aftal med Anne Mette, hvilke hold du skal gå på og tilmeld dig derefter til UF1, UF2 eller UF3 (= "Ungdom, fortsættere", 1, 2 eller 3 gange om ugen) Fortsættere fra sæsonen 20-21 har alle fået forhåndstildelt 1, 2 eller 3 træningspas.

Holdnummer: 6-2
Periode: 20.08.2021 - 27.05.2022
Tilmeldte: 12/20
Pris: 0 kr.
Tilmeld

U11/137-2
Fredag Tid: 16:45 - 18:00
Sted: BBK Hallen, Hal 2
Ungdomstrænere: Lukas Øgaard /
Holdnummer: 7-2
Periode: 20.08.2021 - 31.05.2022
Tilmeldte: 20/20
Pris: 0 kr.
Tilmeld venteliste

BBK Hallen/Hal 1

Mandag
1
2
3
4
15.30    
15.45    
16.00ADMTP 3-1
16.15 0.-
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30ADMTP 1-1
17.45 0.-
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00    
19.15    
19.30    
19.45    
Tirsdag
1
2
3
4
15.30ADMTP 5-1
15.45 0.-
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00ADMTP 3-2
17.15 0.-
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30ADMTP 1-2
18.45 0.-
19.00
19.15
19.30
19.45
Onsdag
1
2
3
4
15.30ADMTP 4-2
15.45 0.-
16.00
16.15
16.30
16.45    
17.00    
17.15    
17.30    
17.45    
18.00    
18.15    
18.30    
18.45    
19.00    
19.15    
19.30    
19.45    
Torsdag
1
2
3
4
15.30    
15.45    
16.00ADMTP 4-3
16.15 0.-
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30ADMTP 4-4
17.45 0.-
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00    
19.15    
19.30    
19.45    
Fredag
1
2
3
4
15.30    
15.45    
16.00ADMTP 6-2
16.15 0.-
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30    
17.45    
18.00    
18.15    
18.30    
18.45    
19.00    
19.15    
19.30    
19.45    

BBK Hallen/Hal 2

Mandag
1
2
3
4
15.30    
15.45    
16.00    
16.15    
16.30    
16.45ADMTP 2-1
17.00 0.-
17.15
17.30
17.45
18.00    
18.15    
18.30    
18.45    
Tirsdag
1
2
3
4
15.30    
15.45    
16.00    
16.15    
16.30    
16.45ADMTP 7-1
17.00 0.-
17.15
17.30
17.45ADMTP 4-1
18.00 0.-
18.15
18.30
18.45
Onsdag
1
2
3
4
15.30    
15.45    
16.00ADMTP 5-2
16.15 0.-
16.30
16.45
17.00ADMTP 2-2
17.15 0.-
17.30
17.45
18.00    
18.15    
18.30    
18.45    
Torsdag
1
2
3
4
15.30    
15.45    
16.00    
16.15    
16.30    
16.45    
17.00    
17.15    
17.30ADMTP 1-3
17.45 0.-
18.00
18.15
18.30
18.45
Fredag
1
2
3
4
15.30ADMTP 5-3
15.45 0.-
16.00
16.15
16.30
16.45ADMTP 7-2
17.00 Venteliste
17.15
17.30
17.45
18.00    
18.15    
18.30    
18.45    

Følg med

Nyheder - Vis alle

Events - Vis alle